תאילנד היא יעד נחשק מאוד עבור זוגות צעירים (וצעירים ברוחם). היא גם יעד מעולה למי שמחפש מיקום חלומי לירח דבש. מה שכן, הרבה אנשים מהססים כשהם רואים את מחירי כרטיסי הטיסה, או כשחברים אומרים להם שהמחירים בתאילנד הם כבר לא מה שהיו פעם. אמנם לא מדובר על טיסה לאירופה, והמחירים לא מגוחכים כפי שהיו לפני 20-30 שנה, אבל עם הטיפים שלנו – תוכלו לתכנן טיול מושלם בתאילנד, בו תיהנו מכל רגע. אנחנו לא נגיד לכם עכשיו בדיוק לאן ללכת ומה לעשות בכל יעד – אנחנו בטוחים שתמצאו מספיק מידע על זה בעצמכם. הטיפים שלנו יעזרו לכם לשמור מספיק כסף בכיס, כדי שתוכלו לממש את הטיול המושלם שיש לכם בראש.

איפה דניס? פרס יוקרתי למוצא הישר!

איפה דניס? פרס יוקרתי למוצא הישר!מה אתם אומרים על שני לילות בסוויטה המלכותית של מלון lebua Hotels and Resorts היוקרתי בבנגקוק?כל מה שאתם צריכים לעשות זה:1. לצפות בסרטון ולשים לב לכל הפרטים הקטנים בו2. לספר לנו (בתגובות) באילו מקומות בילו דניס ואולה במסגרת המסלול המלכותי שבנינו להם (איים, אטרקציות, ריזורטים או כל מקום נוסף שאתם שמים לב אליו)3. מי מכם שידע לזהות כמה שיותר מקומות מהמסלול המלכותי יזכה בפרס הנכסף4. התחרות תסתיים בתאריך ה15.10.18 (יום שני)5. בהצלחה!לתקנון הפעילות > http://bit.ly/2P3Gd0Z

פורסם על ידי ‏המרכז למטייל – תאילנד‏ ב- יום רביעי, 3 באוקטובר 2018

תכננו זמן רב מראש – והזמינו

בזמן שתאילנד עשויה להצטייר כמעוז הספונטניים וה"זורמים", תוכלו לחסוך הרבה מאוד כסף אם תהיו מעט יותר קפדניים וסגורים על עצמכם. טיסות שיוזמנו זמן רב מראש, יהיו זולות בהרבה מכאלו שייחטפו ברגע האחרון (וגם חודש לפני נחשב לרגע אחרון כשזה נוגע לתאילנד). טיסות פנימיות בתאילנד (שהן מומלצות בהרבה על פני אוטובוסים ורכבות, במיוחד בטיולים קצרים), יכולות לעלות, אם הן מוזמנות כשלושה חודשים מראש, בדיוק אותו דבר כמו רכבת לילה. תחליפו נסיעה של 13 שעות בטיסה של שעה, ואולי אפילו תחסכו. שימו לב שגם מלונות נותנים הנחות למי שמזמין מראש, ובעיקר למי שמוסיף על כך מספר לילות מינימלי.

הרשו לעצמכם להיות ספונטניים

אנחנו יודעים שאנחנו לגמרי סותרים את הנקודה הקודמת בכתבה הזו, אבל עם דילים טובים אי אפשר להתווכח. "המרכז למטייל תאילנד", למשל, אחד הגופים הגדולים ביותר לתיירות בתאילנד, מפרסם מדי פעם דילים מעולים לטיסות הלוך-חזור לתאילנד (במחירים סביב 400 דולר לכרטיס). אז כן, שווה ומשתלם מאוד לתכנן מראש ולדעת איך יראה הטיול שלכם, אבל אל תסירו את האצבע מהדופק, ותרשו לתוכניות שלכם להשתנות. אם טיסות הפנים והמלונות שלכם יכולים להשתנות בהתאם – יכול להיות שתקבלו חופשה זולה בהרבה, ואפילו מוקדם משחשבתם.

בואו בעונה הנכונה

אם אין לכם שליטה על מועד הטיול שלכם, התעלמו מהסעיף הזה. לעומת זאת, אם אתם גמישים וחופשיים לטוס מתי שתרצו, העדיפו את העונה התיירותית החלשה (Low Season). עבור מלונות שונים הזמנים עשויים להשתנות מעט, אבל באופן כללי, העונה החלשה בתאילנד היא בין יולי לאוקטובר. מלונות ואטרקציות יציעו הנחות של עשרות אחוזים. עם זאת, מזג האוויר לא אידאלי, ונע בין גשום לחם מאוד. יכול להיות שתרצו להתפשר על הגעה בין העונה החזקה לחלשה, בערך בין החודשים אפריל ליוני. כך תוכלו ליהנות מכל העולמות.

היעזרו במי שיודע

אנחנו לא מתכוונים לחברים שלכם שהיו בתאילנד כבר פעמיים וראו הכל. פנו לגוף גדול, מקצועי ומוסמך כמו המומחים של "המרכז למטייל תאילנד". תוכלו להתייעץ איתם על טיסות, אטרקציות, מלונות ותכנון כל הטיול, לקבל מידע מהשטח (המשרדים ממוקמים בתאילנד), מחירים שאין איתם תחרות, ותמיכה טלפונית 24\7 בעברית מישראל ומתאילנד. אם אתם זוג שמתכנן טיול לתאילנד, קצר או ארוך, מפנק או מאתגר – דברו איתנו היום ונעזור לכם ליצור טיול שמתאים לכיס שלכם, ומגשים את החזון שלכם.

דברו איתנו