אם הגעתם לתאילנד בשביל החופים, יכול להיות שתתמגנטו ישר לאיים המוכרים לכל תייר. אין עם זה שום בעיה, החופים של תאילנד יפהפיים והרוויחו את השם הנהדר שיש להם. לעומת זאת, אם בא לכם לקבל את החוויה התאילנדית האותנטית, זו שמטיילים ותיקים מספרים שהייתה בתאילנד לפני עשרים או אפילו שלושים שנה, אנחנו ממליצים להגיע לקאו-לאק. החופים מהממים, החולות לבנים והמים רדודים ותכולים, והאנשים פה ספורים.

באופן כללי, ככל שתדרימו יותר, תמצאו יותר אנשים, מלונות ובאופן כללי תחושה של עיר. לכן ההמלצה שלנו היא על החופים הצפוניים הריקים והמבודדים יותר. זה נכון בעיקר לזוגות, שאין להם בעיה ללכת קצת יותר בשביל להגיע למסעדה, ולא צריכים את כל הנוחויות שמשפחה עם ילדים קטנים עשויה להזדקק להם. שני חופים מומלצים במיוחד הם Khuk Khak וחוף Memories Beach. כאן תמצאו את השקיעו היפות ביותר בתאילנד.

מכאן, תוכלו לטייל בקלות (בעזרת חברות הטיולים שבמקום) לאיי סורין או לאיי סימילאן. אנחנו בחרנו לטייל לאיי סורין, ומצאנו את אתר הצלילה היפה ביותר שהיינו בו בתאילנד. כל חוף פה הוא גן עדן ציורי, מעל פני המים ומתחתיהם. אם תגיעו בעונת התיירות המתאימה (דצמבר עד אפריל), תוכלו ליהנות מטיולי יום נהדרים, שכוללים מלבד החופים גם טיולים על האי, ארוחות והסעות בשביל מקסימום נוחות. יש כאן מסלולי טיול נהדרים, מפלים יפהפיים  וג'ונגל ענק – והכל רק שלכם. זה גם יעד מצוין להמשיך ממנו לשמורה הלאומית קאו סוק, אחד האזורים היפים ביותר בתאילנד, ולישון לילה או שניים בבתים צפים, בין טיולים בשמורות הסמוכות.

בשביל נגיעה בתאילנד המוכרת לכם, תוכלו לקפוץ לשוק הלילה של קאו לאק. השוק לא קטן בכלל ומציע הרבה אפשרויות בילוי, כולל שני ברים מרכזיים עם הופעות חיות ואווירה נהדרת. אז אם אתם מרגישים צורך בקצת מינגלינג עם תיירים שכמותכם, תמיד תוכלו להגיע לכאן.

נהניתם מהסרטון והכתבה? המשיכו איתנו לסרטון הבא שלנו – בקראבי.

דברו איתנו