אתם יודעים, כשהקמנו את האתר הזה, רצינו לתת מידע מעניין וחיוני לכל מי שאוהב את תאילנד, או מתכנן לטייל בה. מצד אחד, למצוא את המקומות שאינם מוכרים, את שכיות החמדה החבויות שאפשר למצוא בכל עיר ובכל מחוז; ומצד שני – לא לפסוח על ביקורי החובה שאסור לפספס, לא בפעם הראשונה ולא בפעם החמישית. בכתבה הזו, אנחנו מאמינים שמצאנו שילוב מדהים בין השניים. גם פנינה מסתורית בצד הדרך, וגם ביקור חובה לכל מי שהגיע עד הממלכה כל הדרך מארץ הקודש. אנחנו מדברים, כמובן, על הפארק Happy Toilet.

בואו, שבו, תנוחו קצת ותיהנו מהנוף

כן, טוב, אין סיכוי שאתם מכירים את המקום הזה. תאמינו לנו. יש לנו בצוות כמה מומחי תאילנד די רציניים, ואף אחד מהם מעולם לא שמע על המקום הדי מדהים הזה. בחיפוש בדיעבד, אפילו האינטרנט לא מעלה יותר מדי מידע שקשור למקום. הסיבה היחידה שהגענו אל "פארק השירותים" הזה, כפי שהמבקרים דוברי האנגלית הגדירו אותו, הוא כי בעלת הבית שאצלה התאחסנו במחוז צ'ומפון (Chumphon) רצתה להפתיע אותנו אחרי יום של קטיף פירות מנגוסטין (על האירוח ועל Homestay באופן כללי, אולי יעניין אתכם לקרוא את הכתבה הזו).

"ספסלים בצורת קקי, פסלי ענק בצורת קקי, שירותים בצורת קקי. זה דוחה, כן, אבל גם מאוד מצחיק"

האשטאג דברים שלא ידעתם על חרא

אז מה באמת קורה פה? הפארק \ מסעדה \ בית קפה \ מקום סופר-מוזר הזה, הוא למעשה סוג של גן פרחים וצמחים אקזוטיים, שנבנה ועוצב על ידי דאם, תושב מוכר במחוז צ'ומפון בעל חיבה גדולה ובלתי מוסברת לאסלות ו… עולם השירותים. במקור, דאם היה פסל מוערך במחוז, ופיסל את יצירותיו הגרפיות יותר כתחביב מצחיק. אחרי שראה את הפוטנציאל הגלום במה שרובנו מזרימים ישר לביוב, החליט לפתוח את הפארק לרווחת הציבור. באופן מפתיע, למרות שמדובר על מקום יוצא דופן לחלוטין, שרק המקומיים יכירו, תוכלו למצוא אנגלית בכל מקום. אפילו השלטים הרבים שמצויים בפארק (שמסבירים על ההיסטוריה של האסלות, על מקור ההשראה לפסלים או על הצמחים הטרופיים השונים) נמצא כיתוב מפורט ומעניין באנגלית תקינה.

איזו דרך טובה יותר להתחיל את הבוקר מכוס קפה בתוך ספל בצורת אסלה?

"באופן מפתיע, למרות שמדובר על מקום יוצא דופן לחלוטין, שרק המקומיים יכירו, תוכלו למצוא אנגלית בכל מקום"

אז מה אפשר לראות במקום הכי מוזר שהיינו בו בחודש האחרון? קודם כל, הרבה מאוד פסלים של… טוב… קקי. ולא קקי כמו שמציירים אותו באימוג'י חמוד – אנחנו מדברים איתכם קקי פוטו-ריאליסטי שתפחדו לגעת בו בהתחלה. ספסלים בצורת קקי, פסלי ענק בצורת קקי, שירותים בצורת קקי. זה דוחה, כן, אבל גם מאוד מצחיק. מלבד כל אלו תמצאו גם  בית שימוש בבית עץ, עם נוף פנורמי בהשראת אווטאר; שירותים בצורת חזיר (או לפחות חלק מאוד ספציפי של חזיר) וגם גן פרחים אקזוטיים. אל דאגה, יש גם חנות מזכרות, למקרה שתרצו לקחת הביתה ספל קפה בצורת קקי, כובע אופנתי עם עיטור קקי ועוד ועוד, ומשום מה עוד. אז מי שמעולם לא הצליח להסתדר עם כל החריף של האוכל התאילנדי, מוזמן להצטרף לקהל הגדול שגודש את הפארק לחוויה שתרגש כל שרברב.

ההמצאה הכי טובה בפארק – שירותים בשמים

הנוף מתוך השירותים בשמים – לגבוהים בלבד.

ועכשיו, אחרי שהלהבנו אתכם כל-כך עם התיאור הזה, אנחנו מבקשים את עזרתכם. אין לנו מושג איך להכווין אתכם למקום המהמם הזה. אין לנו כתובת, באינטרנט אין כמעט שום זכר למקום ותוכנות הניווט לא יודעות על מה אנחנו מדברים. אם מישהו מכם היה במקום הנפלא הזה ויכול לעזור לגולשים האחרים לאתר אותו, ספרו לנו על זה בתגובות ותזכו לתהילת עולם וגם לפרס סמלי מתנת האתר!

לחופשה מושלמת בתאילנד במחירים הכי טובים לחצו כאן

דברו איתנו