אתם יודעים מה הדבר הכי טוב בילדים? שהם מסתפקים במועט. נותנים להם משהו, והם יודעים להעריך את זה ולא לבקש יותר. צנועים, אסירי תודה אפילו. עם זאת, יש כמה ילדים שמתנהגים בצורה שונה. למשל, כאלו שאם לוקחים אותם לפארק מים, הם ידרשו לחזור גם מחר ומחרתיים, וגם עוד שלושה ימים. ועם כמה שפארק מים זה כיף (מה כיף, כל-כך כיף שבגיליון הקודם פרסמנו כתבה שלמה עם פארקי מים שונים), אם אתם כבר נמצאים בתאילנד, כנראה שבא לכם להספיק עוד כמה דברים חוץ מהמהגלשות.

רשת הולידיי אין המוכרת יצרה באחרונה שיתוף פעולה מעניין, שפונה בערך לכל מי שמטייל בתאילנד עם ילדים. אנחנו לא מאוד מתלהבים מהמלצה על מלונות ספציפיים, אבל בשביל אטרקציה כזו, חשבנו ששווה לחרוג טיפה. כשהרשת עמדה להתרחב ולהקים מלון חדש בהואה-הין (Hua-Hin),  היא עבדה עם פארק המים Vana Nava, שנמצא רבע שעה ממרכז העיר, והחליטה להקים את המלון בתוך פארק המים. המשמעות של זה עבורכם, (מלבד שתמונות של המלון נראות מאוד מגניבות), זה שאם תיקחו שם חדר, למעשה תגורו בתוך פארק מים.

"כל אורחי המלון מקבלים גישה בלתי מוגבלת לפארק, כך שאפשר לפתוח את היום עם מגלשת המים בכי גדולה בתאילנד, ולסגור את היום עם שייט איטי על אבוב בנהר"

כל אורחי המלון מקבלים גישה בלתי מוגבלת לפארק, כך שאפשר לפתוח את היום עם מגלשת המים בכי גדולה בתאילנד, ולסגור את היום עם שייט איטי על אבוב בנהר. בשביל משפחות שסובלות מחום, או משפחות עם הרבה ילדים – אנחנו בטוחים שזה יהיה חתיכת צ'ופר. סוג כזה של חופשות משולבות עם משחקים מתחילות לתפוס תאוצה בתאילנד, ואפילו זכו לשם משל עצמן – Playcation. המחשבה היא שלא רק שמדובר בכיף לכל המשפחה, אלא שהחופשה בעיר יכול להיות בעיקר סביב ההנאה של כולם, כשתמיד אפשר לחזור לפארק לעוד מתקן עוד קפיצה לבריכה.

לילה במלון יעלה למשפחה כ-2,690 באט (באזור 300  שקלים). זה לא רע בכלל בהתחשב בעובדה שכרטיס כניסה חד-פעמי לפארק עולה 1,000 באט לאדם. הפארק מציע 19 מתקנים שונים, מסעדה בקומה ה-35 של המלון עם רצפת זכוכית וסרטים המוקרנים בכל ערב בסמוך לבריכת הגלים הגדולה ביותר. כמובן שתמצאו גם ספא ומסעדות שונות, גם במלון וגם בפארק, שממוקם עשר דקות מחוץ הים הקרוב.

לחופשה מושלמת בתאילנד במחירים הכי טובים לחצו כאן

דברו איתנו