בשנים האחרונות, בעוד תאילנד מתקרבת יותר ויותר לשווקים המערביים ומפנימה יותר מאי פעם את הרגלי התיירות המערביים, ניתן לראות פריחה בהקמת פארקי שעשועים גדולים ומושקעים במיוחד. תאילנד כבר הכירה לונה-פארקים ופארקי מים מסוגננים, אך הם נותרו לרוב מקומיים מאוד, ונשארו יותר בגדר קוריוז שמעניין לבדוק אם נותר לכם יום פנוי בחופשה, ולא עצירת חובה. פארק המים Ramayana שבפאטיה יצא לשנות את התחושה הזו, וכנראה שהצליח. לא רק שפארק המים החדש הזה הוא הגדול ביותר בתאילנד, הוא גם זוכה להכרה בינלאומית בתחום התיירות. באתר הנחשב TripAdvisor, הפארק מדורג בתור פארק המים מספר 1 בתאילנד, מספר 3 בדרום-מזרח אסיה, ומספר 19 בעולם!

היתרון הכי גדול? זה חתיכת פארק ענק!

היתרון הבסיסי של הפארק רחב הידיים הזה הוא המיקום – בתאילנד לא חסרים שטחים פתוחים, ירוקים וענקיים, ובמיוחד לא בפטאיה. משמעות הדבר היא שלא משנה אילו מתקנים ומגלשות יבנו שם, הנוף תמיד יהיה מרהיב בכל ימי השנה. שנית – מזג האויר. לא במקרה התאילנדים והישראלים חולקים את החיבה לפארקי מים (וכמה שיותר גדולים יותר טוב): רק המחשבה על להעביר יום שלם רטובים וקרירים במזג האוויר הלוהט לעתים, יכול להעלות אתכם על המונית הקרובה, שתיקח אתכם רק 20 קילומטרים ממרכז העיר אל הפארק.

אז מה תוכלו למצוא במסגרת 16 הקילומטרים הרבועים (!) שתוחמים את הפארק? 21 מתקני מים שונים, המחולקים לשלושה אזורים: ילדים (שישה חודשים עד גיל שש), צעירים (גיל 6 עד 14) ונוער ומבוגרים (למי שמחפש לא רק להירטב, אלא גם ליפול כמה עשרות מטרים בזווית חדה ובמהירות מסחררת תוך כדי). מלבד המתקנים האלו, בפארק תמצאו עוד 50 אטרקציות שונות, כמו שייט רגוע בנהר; אזור ילדים ממוגן מלא במשטחים רכים ואפילו שוק צף מלא ועצמאי.


פארק בלאק מאונטיין

לא נמצאים בפטאיה אבל החום גומר אתכם? אין לכם מה לדאוג. לא רק Ramayana הגיע למקום מכובד ברשימות העולמיות: שני פארקים נוספים נכנסו באחרונה לרשימת 10 הפארקים הטובים ביותר באסיה: פארק Black Mountain ופארק Cartoon Network Amazone. בראשון, הממוקם כרבע שעה ברכב ממרכז העיר הואה-הין, תוכלו למצוא מגדל בגובה 17 מטרים; ממנו נפרשות 9 מגלשות מים שונות; בריכת גלים ענקית; שייט בנהר ועוד. בפארק השני (הממותג על פי סדרות Cartoon Network המוכרות), תגלו לא פחות מ-150 אטרקציות מים צבעוניות במיוחד, המחולקות ל-10 אזורים שונים.

פארק קרטון נטוורק – צבעוניות מתפוצצת

כפי שניתן להבין, מדובר על סדרי גודל שהם קצת יותר מרשימים מימית 2000 (בלי לפגוע), ולכן יכול להיות שבדומה לפארקים מאסיביים כמו דיסנילנד, תצטרכו להשקיע במקום יותר מיום טיול אחד כדי לגלות את כל מה שיש לפארק להציע. למזלכם, לפארקים האלו יש שיתופי פעולה עם מלונות בולטים באזורם, כך שאם פארקי מים הם ה-דבר עבורכם או עבור הילדים, תוכלו בקלות ליצור סופ"ש מושלם, עם מינימום נסיעות ומקסימום אטרקציות.

לחופשה מושלמת בתאילנד במחירים הכי טובים לחצו כאן

דברו איתנו